Biografie prelegentów

 

prof. dr hab. Rafał Ohme

Ekspert w dziedzinie emocji. Światowy pionier w obszarze neuronauki stosowanej. Od 20 lat prowadzi badania i konsultacje na temat emocji w komunikacji i zarządzaniu.
Profesor w Szkole Biznesu na Uniwersytecie Stellenbosch w Kapsztadzie (RPA). Przez lata związany z Instytutem Psychologii PAN oraz Uniwersytetami UMCS, SWPS (Polska) oraz Renmin w Pekinie (Chiny). Stypendysta Fulbrighta, laureat nagród Prezydenta i Premiera RP, finalista konkursu EY – Przedsiębiorca Roku 2015.
Założyciel dwóch firm: NEUROHM – prowadzi badania emocji i zaangażowania dla działów HR, sprzedaży i marketingu; DIGITAL EMOTIONS – tworzy aplikacje angażujące do poznania siebie i rozwijania swoich talentów.
Szkoli w formule infotainment, jak korzystać z neurowiedzy w życiu zawodowym i prywatnym. Inspiruje menedżerów i liderów biznesu na całym świecie. Występował w 46 krajach na 5 kontynentach. Autor bestsellera popularno-naukowego „Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu” oraz nowości „Spa dla umysłu. Dbaj o siebie, by zadbać o innych”

Dorota Wellman

Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Filologii Polskiej i Historii Sztuki. Razem z Marcinem Prokopem tworzy charyzmatyczny duet w programie Dzień Dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program „Miasto kobiet”. W przeszłości znana również z programów telewizyjnych m. in. „Podróże z żartem”, „Clever – widzisz i wiesz”, „Czytam, bo lubię”, „Ten jeden dzień”, „Pytanie na śniadanie”.
Felietonistka Wysokich Obcasów. Z prasą była związana także za pośrednictwem tytułów takich jak „Gala”, „Viva”, „Fashion Magazine” czy „Existence”. Autorka książki „Ja nie mogę być modelką?!”.Nie obca jest jej także kariera filmowa w charakterze reżyserki, producentki i aktorki (m. in. u Andrzej Wajdy wcieliła się w role Henryki Krzywonos w obrazie „Wałęsa. Człowiek z nadziei”). W sferze radiowej współpracowała m. in. z Radio Solidarność, Radio Eska, Radio Zet i Tok FM. Felietonistka Wysokich Obcasów. Z prasą była związana także za pośrednictwem tytułów takich jak „Gala”, „Viva”, „Fashion Magazine” czy „Existence”. Autorka książki „Ja nie mogę być modelką?!”.Nie obca jest jej także kariera filmowa w charakterze reżyserki, producentki i aktorki (m. in. u Andrzej Wajdy wcieliła się w role Henryki Krzywonos w obrazie „Wałęsa. Człowiek z nadziei”). W sferze radiowej współpracowała m. in. z Radio Solidarność, Radio Eska, Radio Zet i Tok FM.
Laureatka licznych nagród, m. in. Wiktory w kategorii Prezenter Telewizyjny w 2010 roku, InicjaTOR 2015 (MediaTory), Europejska Nagroda Tolerancji 2014, a także wielu. Według rankingów Gazety Wyborczej i Wprost jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach.Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes. Uhonorowana także przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców Hortensją dla Kobiety roku 2017.

Miłosz Brzeziński

Autor, doradca w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracujący z organizacjami na całym świecie. Mentor AIP Business Link, członek Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki, m.in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.
Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej.
Jest autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in.: „Pracować i nie zwariować”, „Biznes, czyli sztuka budowania relacji”, „Życiologia”, „Jak pies z Kotem”, „Głaskologia” oraz „Wy Wszyscy Moi Ja”. Gościnnie pojawił się także w pozycji „Dekalog Szczęścia” jako ekspert w zakresie porządkowania otoczenia biznesowego.
Gości na łamach takich magazynów jak Forbes, Duży Format, Logo oraz gazet: Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita czy Polska the Times. Miłosz Brzeziński dokonuje także interpretacji oraz analiz na antenach stacji telewizyjnych i radiowych.

dr hab. Janusz Leon Wiśniewski

Naukowiec i pisarz. Magister fizyki i ekonomii, doktor informatyki oraz doktor habilitowany chemii. Jest projektantem i autorem pionierskiego programu do automatycznej translacji struktur w nomenklaturę chemiczną.
Jego bestsellerowy debiut literacki „Samotność w Sieci” z 2001 roku doczekał się ekranizacji oraz adaptacji scenicznej. Inne powieści J. L. Wiśniewskiego to m.in. „Los powtórzony”, „Bikini”, „Grand”, „Na Fejsie z moim synem” i „Koniec samotności”. Jest również znany ze zbiorów opowiadań (m.in. „Zespoły napięć” i „Moje historie prawdziwe”), esejów („Czy mężczyźni są światu potrzebni? Intymna teoria względności”, „Sceny życia za ścianą”), a także rozpraw popularno-naukowych.
Jego książki doczekały się premier w 18 krajach. Między innymi w Rosji, Chinach, Włoszech, Turcji, Holandii, Belgii, Rumunii, na Ukrainie, w Bułgarii, Albanii, Wietnamie, na Litwie, na Łotwie i w Armenii.

dr Marek Skała

Mówca inspiracyjny, coach, trener warsztatowy. Przewodnik górski i ratownik nurkowy, od 15 lat pracuje w hipnozie. Autor trzech bestselerów – Psychologia Zmiany, Manipulacja Odczarowana, 77 Historii, które mogą dać ci kopa w życiu i biznesie. Przez 10 lat był nauczycielem, do dziś prowadzi zajęcia na uczelniach.

Ewa Sitko

Nauczyciel dyplomowany z 30-letnim stażem zawodowym. Nagrodzona w 2008 roku Medalem Komisji Edukacji Narodowej za zasługi dla oświaty. Edukator programu „Nowa Szkoła”– CODN Grupa 1000/2. Metodyk przy WOM w Katowicach i Krakowie. Autor i realizator programów wychowawczych. Koordynator szkolnych działań wychowawczych. Autorka publikacji dotyczących komunikacji interpersonalnej oraz aktywizacji odbiorcy procesu edukacyjnego.

Danuta Skrzypek

Edukator, menadżer oświaty, wieloletni Dyrektor szkoły, specjalista organizacji procesu kształcenia i zarządzania jakością pracy szkoły, zdobywczyni licencji na prowadzenie grantów kuratoryjnych w zakresie: dokumentacji pracy szkoły, bezpieczeństwa Uczniów, planowania procesu dydaktyczno-wychowawczego w świetle nowej podstawy programowej, Nauczyciel biologii i chemii w szkołach różnych typów. Laureatka licznych nagród kuratoryjnych i samorządowych; za szczególne zasługi dla oświaty odznaczona medalem KEN.

Urszula Kornas-Krzyżykowska

Nauczyciel dyplomowany z 30-letnim stażem zawodowym, matematyk, edukator, tutor I stopnia, egzaminator egzaminu maturalnego z matematyki, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.
Od kilkunastu lat pracuje jako nauczyciel konsultant ds. nauczania kreatywnego oraz edukacji matematycznej, koordynator programu Zdolni z Pomorza oraz inicjatywy 2015 Rok Matematyki na Pomorzu. Współpracuje ze szkołami wyższymi prowadząc zajęcia z matematyki, metodyki przedmiotów matematycznych i przyrodniczych, pomiaru dydaktycznego.
Dwukrotnie uzyskała nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego oraz nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty za osiągnięcia zawodowe i zaangażowanie w pracy na rzecz środowiska oświatowego. Nagrodzona w 2017 roku Medalem Komisji Edukacji Narodowej za zasługi dla oświaty.

Ilona Helik

Menadżer oświaty, nauczyciel dyplomowany z 30-letnim stażem pracy w edukacji, wieloletni dyrektor zespołów szkół publicznych i niepublicznych, były pracownik Kuratorium Oświaty wydziału Nadzoru Edukacji. Edukator specjalista ds. zarządzania szkołą i przedszkolem, indywidualizacji nauczania, wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych na zajęciach edukacyjnych oraz w szkoleniach rad pedagogicznych. Członek zespołu projektowego indywidualni.pl w zakresie integracji i wykorzystania w nauczaniu treści zawartych module indywidualni.pl w systemie Synergia.

Małgorzata Grzywacz

Psycholog, trener umiejętności psychospołecznych. Dyrektor Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus. Współautorka projektu indywidualni.pl promującego nowoczesne nauczanie i efektywną naukę. Odpowiada również za wsparcie merytoryczne w zakresie rozwoju rozwiązań Librus. Autorka licznych publikacji nt. twórczości w Internecie. Propagatorka umiejętnego wykorzystywania nowoczesnych technologii w życiu szkoły. Prelegentka konferencji naukowych. Pomysłodawczyni założenia ogólnodostępnego portalu prawa oświatowego – Doradca Dyrektora.

Wioletta Szymańska

Menadżer projektów związany z rynkiem edukacyjnym od ponad dziesięciu lat. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Humboldt Universität zu Berlin i Szkoły Głównej Handlowej. Przez wiele lat pracowała w branży wydawniczej, gdzie odpowiadała za rozwój oferty podręcznikowej do nauki języków obcych. Specjalizowała się w przedsięwzięciach promujących nauczanie i naukę języków obcych. Prowadziła szkolenia dla Nauczycieli. W 2014 roku dołączyła do firmy Librus, gdzie zajmuje się projektami edukacyjnymi.

Jakub Rzadkiewicz

Z wykształcenia psycholog-trener; absolwent studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał, organizując eventy i szkolenia dla największych polskich firm. Od 2010 r. wspomaga edukację w zakresie nowoczesnych rozwiązań IT oraz niwelowania barier komunikacyjnych i technologicznych pomiędzy nauczycielami a uczniami. Prelegent na wielu konferencjach i autor publikacji w prasie branżowej. W życiu i w pracy bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi, od których może czerpać wiedzę i energię. Prywatnie kibic sportowy i miłośnik nowoczesnych technologii.

Piotr Warunek

Absolwent Politechniki Szczecińskiej. Pierwsze kroki trenerskie stawiał jako Nauczyciel przedmiotów zawodowych. Od 2003 r. związany z firmą Librus. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Regionalnego na terenie północno-zachodniej Polski. Specjalista w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT w szczególności dzienników elektronicznych i mechanizmów do organizacji pracy szkoły. Przeprowadził kilkaset wdrożeń dziennika elektronicznego. Inicjator wielu rozwiązań wykorzystanych w systemie Librus. Prywatnie w wolnych chwilach lubi fotografować oraz rozwiązywać problemy placówek związane z układaniem planu lekcji.

Maciej Smoczyński

Z wykształcenia socjolog specjalizujący się w mediacjach, negocjacjach oraz rozwiązywaniu konfliktów. W trakcie swojej kariery zawodowej prowadził szkolenia dla biznesu w zakresie umiejętności miękkich, m.in. na temat efektywności zespołów, zarządzania projektami czy myślenia strategicznego. Realizował rozmaite usługi doradcze i szkoleniowe dla placówek oświatowych w obszarach takich jak ochrona danych osobowych, kontrola zarządcza, przepisy wewnątrzszkolne. Obecnie dokłada wszelkich starań, aby nowoczesne technologie wspierały dyrektorów i nauczycieli w jak najszerszym zakresie. Pracę zawodową łączy na co dzień z zarządzaniem wspólnotą mieszkaniową oraz życiem rodzinnym. W wolnych chwilach najchętniej podróżuje – czymkolwiek i dokądkolwiek.

Przemysław Kieszek

Absolwent Geodezji i Geoinformatyki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Z Librusem związany od 2015 roku. Opiekuje się szkołami z terenu województwa warmińsko-mazurskiego oraz pomorskiego. Z zamiłowania informatyk – samouk. Uwielbia rozwiązywać problemy logiczne i matematyczne, przede wszystkim sudoku. Zapewne dlatego jego ulubionym zajęciem w Librusie jest pomoc szkołom w układaniu planów lekcji. W wolnych chwilach uczy się programowania w PHP i w Javie. Po pracy znajduje czas na sport, szczególnie ukochaną siatkówkę, pływanie oraz rower. Marzą mu się podróże w kierunki nieoczywiste takie jak daleka Azja czy Ameryka Południowa. Jako absolwent szkoły muzycznej uwielbia muzykę klasyczną.

Paweł Częstochowski

Z wykształcenia pedagog pracy; absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP. Przez 14 lat doświadczenie zdobywał w doradztwie klientom indywidualnym i biznesowym w różnych działach sprzedaży. Z firmą Librus związany od 2018 roku, zajmuje się w niej promowaniem nowoczesnych rozwiązań IT w polskich szkołach. Może się pochwalić ponad setką wdrożeń dziennika elektronicznego. Prywatnie miłośnik gotowania oraz podróży.

Inga Zawłocka

Online Safety Program Manager

Absolwentka SGH w Warszawie i University College Dublin. Od kilku lat pracuje w obszarze nowych technologii. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w agencji reklamowej oraz firmach doradczych, w których tworzyła strategie obecności marek w internecie oraz wykorzystania nowych rozwiązań technologicznych do poprawy doświadczenia klientów. W Google zajmuje się rozwijaniem aplikacji i programów edukacyjnych dla rodzin, m.in. aplikacji Family Link, YouTube Kids czy programu Asy Internetu. Swoimi działaniami stara się zachęcić rodziców i edukatorów do podjęcia rozmowy z dziećmi o bezpiecznym i świadomym korzystaniu z Internetu.

Agnieszka Krawczak-Chmielecka

Fundacja Szkoła z Klasą

Prawniczka i kroatystka, absolwentka Warsztatów Praw Człowieka HFPC i Szkoły Trenerów (IPSiR UW). Współpracuje z CSOs w Polsce i Europie, tworząc i koordynując projekty społeczne, edukacyjne, szkoleniowe i monitoringowe. Autorka programów: Weź kurs na wielokulturowość i Lekcje o prawach człowieka oraz wielu scenariuszy edukacyjnych, m.in. na potrzeby Tygodnia Konstytucyjnego. Doświadczona trenerka w obszarze praw człowieka, przeciwdziałania dyskryminacji i mowie nienawiści, rozwijania kompetencji międzykulturowych, czy realizacji działań publicznych. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współautorka podręcznika „Wokół dyskryminacji” (Wrocław 2018). Rozwija się obecnie w obszarze kompetencji medialnych i cyfrowych. Z pasją odkrywa nowe technologie pomocne w edukacji. Związana zawodowo z Fundacją Szkoła z Klasą.

Piotr Bettin

Business Development Manager, architekt rozwiązań i ekspert w dziedzinie przetwarzania obrazów ruchomych, pamięci masowej i zarządzania sieciami telekomunikacyjnymi. Posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań do monitoringu wideo w strukturach rozproszonych geograficznie.

Andrzej Suchocki

Certyfikowany specjalista Apple, pracujący w firmie iSpot Poland jako konsultant techniczny i osoba odpowiedzialna za przeprowadzanie kompleksowych wdrożeń urządzeń mobilnych wraz z usługami MDM dla edukacji oraz biznesu. Prowadzi szkolenia i seminaria dotyczące obsługi urządzeń oraz metod ich wykorzystywania w koncepcji STEAM’owych zajęć lekcyjnych dla wykładowców akademickich, nauczycieli, studentów oraz dla szerokiego grona klientów korporacyjnych.
W ostatnim czasie przeprowadził wiele projektów edukacyjnych oraz wykładów, m.in dla: American School of Warsaw, Fundacji Primus, Politechniki Gdańskiej, MSCDN, Nowoczesny Dyrektor (Jachranka) i innych. Dla biznesu, m.in.: Sejmu RP, Telewizji Polskiej, Polskiego Radia, TVN, Narodowego Banku Polskiego, Vision Express, Wyborowa i innych.

Magda Matuszewska-Mikołajczyk

Od ponad 20 lat związana z branżą IT w obszarze rozwoju rozwiązań informatycznych Progman wspierających procesy zarządzania oświatą. Pełniła różne funkcje i role projektowe zdobywając doświadczenie w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów informatycznych w sektorze publicznym, zarządzania projektami oraz rozwoju nowych produktów dedykowanych dla szkół, przedszkoli i samorządów. Realizowała wiele projektów dla administracji samorządowej, gdzie z sukcesem wdrażała zintegrowane systemy do zarządzania oświatą w największych miastach w Polsce.

Od lipca 2017 r pełni w Wolters Kluwer Polska funkcję Dyrektora ds. rozwoju rynku regulatory software, governance, risk & compliance. Obecnie swoje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, badaniu potrzeb klienta i rynków wykorzystuje w kreowaniu strategii biznesowej dla nowych unikalnych produktów łączących oprogramowanie wspomagające obsługę procesów wraz z kontentem do badania zgodności z prawem.

Bogusława Wojtczak

Doradca Ministra Edukacji Narodowej w 2013 r., wieloletni dyrektor szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe, wicedyrektor szkoły niepublicznej, ekspert prawa oświatowego (LEX), autorka publikacji o tematyce oświatowej, wykładowca na studiach podyplomowych z zarządzania oświatą, szkoleniowiec (prowadzenie min. szkoleń z grantów kuratorów oświaty: wielkopolskiego, śląskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego, projekty ORE i KOWEZiU).

Lidia Marciniak

Magister prawa, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, autorka publikacji o tematyce oświatowej, product manager LEX Prawo Oświatowe, Wolters Kluwer.

Katarzyna Nogalska

Certyfikowana Trenerka Akademii LEGO® Education oraz absolwentka Politechniki Warszawskiej, gdzie odkryła, że zestawy LEGO® Mindstorms będące na wyposażeniu laboratoriów pozwalają studentom błyskawicznie przyswajać skomplikowane struktury programistyczne. Zajmuje się organizacją i prowadzeniem zajęć z robotyki i programowania dla dzieci, jest koordynatorką polskiej edycji międzynarodowego konkursu First® LEGO® League. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla nauczycieli oraz tworzy materiały dydaktyczne wykorzystujące rozwiązania LEGO® Education. Jako wolontariusz prowadzi zajęcia dla dzieci z uboższych rodzin i z domu dziecka.

Marlena Plebańska

Jeden z prekursorów polskiej e-edukacji, specjalizacja zarządzanie wiedzą, e-learning, Design Thinking. Absolwentka Politechniki Warszawskiej, North East Wales Institute of Higher Education, Szkoły Głównej Handlowej. Ekspert w zakresie kształcenia na odległość oraz wykorzystania nowych mediów w edukacji. Specjalista w zakresie zarządzania wiedzą. Lider polskiego e-learningu. Autorka ponad stu publikacji naukowych oraz kilkudziesięciu publikacji popularno-naukowych z zakresu e-edukacji. Od 19 lat inspirator, projektant i strateg rozwiązań e-learningowych oraz zarządzania wiedzą w wielu polskich przedsiębiorstwach, szkołach, organizacjach pozarządowych. Kierownik i konsultant projektów edukacyjnych oraz e-learningowcyh. Aktywny trener i wykładowca.

Maciej Trajdos

Dyrektor Zarządzający i właściciel w firmie Aplikacja sp. z o.o. sp.k., twórca pierwszych w Polsce rozwiązań do optymalizacji procesu zarządzania zamówieniami i rozliczeniami za posiłki online w szkołach. Obecnie zarządza projektami zamowposilek.pl – największej tego typu platformie w Polsce i zamawiamiplace.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Zarządzania.

Patrycja Zgondek

Farmaceutka z dyplomem magistra z zarządzania od kilku lat łączy wiedzę z obu dziedzin zajmując się zawodowo nowymi technologiami w edukacji. Jest przekonana, że edukacja STEM to nie tylko system czy polityka edukacyjna, ale przede wszystkim skuteczny sposób na nauczanie. Wie, jakie wyzwania stoją przed szkołami w obliczu powszechnej cyfryzacji i aktywnie uczestniczy we wprowadzaniu zmian prowadząc szkolenia dla nauczycieli i uczniów z zakresu najnowszych rozwiązań technologicznych podnoszących efektywność kształcenia.

dr hab. Małgorzata Serwach

Katedra Prawa Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Kierownik Zakładu Ubezpieczeń Medycznych i Finansowania Ochrony Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przewodnicząca I kadencji (2012-2017), a obecnie wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Komisji do spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych w Łodzi. Członek Sądu Polubownego przy Rzeczniku Ubezpieczonych. Autorka kilku monografii i komentarzy oraz ponad 100 publikacji z zakresu odpowiedzialności cywilnej oraz roszczeń odszkodowawczych osób, które doznały szkody na skutek postępowania osoby trzeciej.

Barbara Dubiecka-Kruk

Autorka programów szkoleniowych i trenerka Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych; z wykształcenia nauczycielka matematyki, autorka podręczników, publikacji i materiałów dydaktycznych, trenerka i coach edukacyjny (ICI), moderatorka Design Thinking; koordynatorka projektów diagnostycznych WSIP; specjalizuje w poszukiwaniu rozwiązań umożliwiających efektywną pracę z uczniem, w diagnostyce edukacyjnej, aktywnych metodach nauczania i projektowania procesów kreatywnych; prowadzi warsztaty z zakresu doskonalenia kompetencji kluczowych, myślenia krytycznego i logicznego; jej pasją jest matematyka, mocną stroną kreatywność, a siłą dwie córki.

Izabela Juszkiewicz

Trenerka i autorka szkoleń Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych; współautorka innowacyjnego pakietu rozwiązań w zakresie realizacji doradztwa zawodowego dla szkół „Kariera na MAKSa”; certyfikowana trenerka oraz coach ACC ICF; specjalizuje się w obszarach związanych z organizacją i realizacją pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole oraz doradztwem zawodowym; autorka programów rozwojowych dedykowanych kadrze kierowniczej oświaty; założycielka i koordynatorka Świętokrzyskiej Sieci Doradców Edukacyjno-Zawodowych.

Krzysztof Żmuda

Członek Zarządu Projekcja Sp z o.o/ Dyrektor Handlowy
Studiował na Uniwersytecie Wrocławskim Historię – specjalizacja nauczycielska. 14 lat w branży audiowizualnej. Skoncentrowany na branży edukacyjno-technologicznej. Zafascynowany technologią oraz tym, jak można z jej pomocą zmieniać otaczający nasz świat. Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz konsultacje z zakresu TIK. Zarządza zespołem handlowym – Projekcja EDU. Hobby: nowe technologie, historia, astronomia.

Aleksandra Ślaska

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w specjalizacji Marketing. Ekspert w zakresie materiałów eksploatacyjnych, drukowania i nowoczesnych rozwiązań. Związana z branżą IT od 15 lat, w HP od 2015 roku. Pracowała przy projektach z największymi Klientami, w tym m.in. LPP S.A, Santander Bank Polska, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika czy KGHM. Doskonale zna od podszewki temat zamienników i góry lodowej ukrytych kosztów, która się za nimi kryje. Od sierpnia 2019 pełni w HP funkcję Country Online Business Development Managera, gdzie z pasją i pełnym zaangażowaniem wdraża strategię rozwoju w kanale digital.

Aleksandra Pabin

Field Marketing Manager
Dell

W Dell Polska od 2016 roku, obecnie odpowiada za marketing produktów klienckich, organizowanie kampanii i aktywności wspierających sprzedaż, strategię marketingową oraz ewangelizację partnerów, klientów i działu sprzedaży z zakresu notebooków, desktopów i peryferii.
Wcześniej pracowała w Dell Mexico i Dell Panama gdzie była odpowiedzialna za serwery, macierze i urządzenia sieciowe od strony zarządzania produktem i jego ceną.
W wolnym czasie lubi podróżować i pogłębiać swoją wiedzę z zakresu kultury latynoamerykańskiej i języka hiszpańskiego.

Tomasz Hodakowski

menedżer ds. sektora edukacji i administracji
Intel

Obecnie odpowiada za sektor edukacji i administracji. W Intelu od 2004 roku, prowadził między innymi szereg projektów IT w branżach finansowej, sektora przedsiębiorstw i administracji. Odpowiadał za działania zmierzające do rozwoju rynku w obszarze administracji, edukacji i telekomunikacji w Polsce, krajach bałtyckich i na Bałkanach.
Wcześniej pracował w Hewlett-Packard Polska gdzie był odpowiedzialny min. za rozwój biznesu PC, oraz w Océ (obecnie Canon Group), gdzie odpowiadał za rynek przedsiębiorstw i usług.
Członek Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Jest absolwentem wydziału elektrycznego Politechniki Wrocławskiej.

Justyna Ciecharowska

Goethe-Institut w Warszawie, koordynatorka projektów edukacyjnych. Obecnie kieruje m.in. projektem „Deutsch Plus” wspierającym nauczanie języka niemieckiego w szkołach. Prowadzi również warsztaty stacjonarne i szkolenia online dla germanistów.

 

 

x

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je m.in. w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając z serwisu bez zmiany konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce prywatności.